Přeskočit na obsah

Zásady ochrany osobních údajů

Tyto zásady ochrany osobních údajů stanovují, jak provozovatel portálu vyberove-rizeni.info používá a chrání veškeré informace, poskytnuté při použití této webové stránky.

Vyberove-rizeni.info garantuje ochranu osobních údajů předaných uživateli systému. Informace poskytnuté prostřednictvím kontaktních formulářů jsou vyžadovány pro porozumění potřeb klientů a vybrání vhodného produktu pro úspěšnou realizaci vašich záměrů.

Můžeme shromažďovat následující informace:

 • vaše jméno nebo jméno vaší společnosti
 • kontaktní informace (e‑mailová adresa, telefon)
 • další informace týkající se zákaznických průzkumů a nabídek vycházejících z  vyplněných kontaktních formulářů a následné komunikace.

Vyplněním kontaktního formuláře, případně zavoláním na klientskou linku dáváte svobodně a dobrovolně a vážně souhlas s:

 • vnitřním vedením vašich záznamů
 • použitím informací pro zlepšení našich produktů a služeb
 • zasíláním reklamních e‑mailů o nových produktech, speciálních nabídkách nebo dalších informacích, souvisejících s vašimi představenými zájmy
 • kontaktováním pro účely výzkumu trhu
 • přizpůsobení webových stránek dle vašich zájmů
 • registrací v systému Moji lidi, který provozovatel portálu vyberove-rizeni.info vlastní a využívá ke komunikaci se zájemci o informace a svými klienty. Registrace je bezplatná, bez jakýchkoliv dalších závazků a můžete jí kdykoliv zrušit.

Vložením komentáře k příspěvku publikovanému na stránkách vyberove-rizeni.info dáváte souhlas s jeho zveřejněním pod daným příspěvkem.

 • Zveřejnění se vztahuje rovněž na vyplněné kontaktní údaje.
 • Pokud si nepřejete, aby byly vaše kontaktní údaje u příspěvku veřejně dostupné, prosím využijte kontaktní formulář nebo infolinku.

S předanými informacemi pracujeme tak, aby byla vhodně zajištěna ochrana osobních údajů klientů. Pro zabránění neoprávněným přístupům k osobním údajům jsou zavedeny vhodné řídící postupy, sloužící k ochraně veškerých předaných dat.

Předané osobní údaje nebudou využity třetími stranami, pokud k tomuto uživatel webu neposkytl  souhlas, nebo nejsme ze zákona povinni tak učinit. Výjimkou je poskytnutí informací relevantním partnerským organizacím, s nimiž spolupracujeme na zajištění financování konkrétních oblastí, kterými se správce portálu vyberove-rizeni.info interně nezabývá a nedokáže na ně dát relevantní odpověď. Na vaše dotazy tak mohou kromě zaměstnanců provozovatele portálu odpovídat také smluvní partneři provozovatele.

Naše internetové stránky mohou obsahovat odkazy na další weby.  Pokud využíváte těchto odkazů a opustíte naše internetové stránky, je třeba si uvědomit, že provozovatel webu vyberove-rizeni.info nemá žádnou kontrolu nad jinými weby. Nejsme  zodpovědní za ochranu a soukromí informací, které poskytujete při návštěvě jiných stránek než vyberove-rizeni.info,  a tyto stránky se neřídí naším prohlášením o ochraně osobních údajů.

Poskytování informací o osobních údajích

Jste oprávněni žádat informace o zpracování a nakládání s vašimi osobními údaji, přičemž tuto informaci jsme povinni v souladu s platnými právními předpisy bez zbytečného odkladu v plném rozsahu předat.

Práva zákazníka

V případě, že budete mít za to, že pracujeme s vašimi osobními údaji v rozporu s ochranou vašeho soukromého a osobního života nebo v rozporu s platnými právními předpisy, nebo jsou vaše osobní údaje nepřesné, můžete žádat o vysvětlení nebo odstranění závadného stavu (např. provedením opravy osobních údajů nebo odstraněním osobních údajů z databáze).

Likvidace osobních údajů

Na vaši žádost zlikvidujeme veškeré osobní údaje, které o vás evidujeme, čímž se naplní právo zákazníka „být zapomenut“.

Pokud máte pocit, že jakékoliv vámi poskytnuté informace jsou nesprávné, neúplné nebo využívány v rozporu s ochranou osobních údajů, napište nám prosím mail, tak abychom mohli neprodleně sjednat nápravu.